Sádrokartony, podhledy, půdní vestavby

Sádrokartonové konstrukce od profesionálů

Sádrokartonová konstrukce disponuje rychlou a snadnou instalací. Je vhodný materiál pro řešení prostoru interiéru. Používá se také pod termínem suchá výstavba.

Sádrokartony umožňují vysoce kvalitní rekonstrukce a výstavby objektů od sklepa až po střešní konstrukci. Nízká hmotnost sádrokartonových konstrukcí nezvyšuje zatížení nosné struktury budovy. Sortiment námi dodávaných sádrokartonů splňuje přísné nároky na tepelné a akustické vlastnosti, výhodou jsou také vlhkuvzdorné, mechanické i protipožární vlastnosti.

Zajistíme Vám dodání a montáže sádrokartonových desek, příček a konstrukcí. Všechny sádrokartonářské práce jsou prováděny dle technologických postupů.

sádrokartony Tábor

Naše firma se zabývá také dodávkou a realizací vnitřních omítek. Nejvýznamnější funkcí omítek je funkce estetická. Omítky vyrovnají povrch zdiva, zakrývají všechny instalace tažené ve zdi, ale mohou mít i funkci protipožární, akustickou, tepelně-izolační, antistatickou nebo sanační.

Naše firma provádí tyto montáže:

Nezávazná poptavka

KOMPLEXNÍ SLUŽBY
A ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Stavební firma CONSTRUCT CENTRUM se sídlem v Sepekově Zajišťuje a realizujeme veškeré stavební činnosti zahrnující kompletní výstavby, ale i rekonstrukce. Od vytvoření projektu až po samotnou realizaci či s ní spojenou inženýrskou činností. Vyšli jsme z kolektivu zkušených technických pracovníků.

Víme co děláme a kam směřujeme.