Projekční a inženýrská činnost

Zpracováváme projektové dokumentace ve všech stupních a na všechny typy staveb, včetně inženýrské činnosti.

Precizně zpracovaná dokumentace (ideálně ve stupni k provedení stavby) jako podklad pro výběrové řízení na dodavatele stavby, je základním stavebním kamenem úspěšné realizace každého stavebního záměru. Navíc slouží jako prevence před častými spory a výrazně může eliminovat Vaše budoucí finanční ztráty při samotné realizaci.

Nevíte si rady, jak získat územní souhlas, stavební povolení? Nechte nás uplatnit těžce nabyté zkušenosti se stavebními úřady, ve Váš prospěch. Zajistíme pro Vás stanoviska dotčených orgánů, podáme žádost o stavební povolení a připravíme podklady pro zdárnou kolaudaci stavby. S naší pomocí, Vás úřady od Vašeho projektu neodradí.

Projekce občanských, pozemních, průmyslových a zemědělských staveb:

Inženýrská činnost občanských, pozemních, průmyslových a zemědělských staveb

Technický dozor investora občanských, pozemních, průmyslových a zemědělských stavebVe všech těchto a mnohých dalších oblastech jsme v uplynulých letech získali bohaté zkušenosti, ze kterých čerpáme při realizaci každého nového projektu.

KOMPLEXNÍ SLUŽBY
A ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Stavební firma CONSTRUCT CENTRUM se sídlem v Sepekově Zajišťuje a realizujeme veškeré stavební činnosti zahrnující kompletní výstavby, ale i rekonstrukce. Od vytvoření projektu až po samotnou realizaci či s ní spojenou inženýrskou činností. Vyšli jsme z kolektivu zkušených technických pracovníků.

Víme co děláme a kam směřujeme.