O NÁS?

Zajišťujeme a realizujeme veškeré stavební činnosti zahrnující kompletní výstavby, ale i rekonstrukce od projektu až po návrhy a úpravy interiérů.

Realizujeme menší zakázky až po generální dodávky staveb pro velke a male společnosti.

Jsme stavební firma z dobrou historií. Realizovali jsme mnoho staveb, ať už pro soukromé subjekty, firmy či zahraniční řetězce. Zabýváme se veškerými aktivitami spojenými s pozemním stavitelstvím. Od vytvoření projektu až po samotnou realizaci či s ní spojenou inženýrskou činností. Máme k dispozici větší počet zaměstanců z různých oborů, rovněž spolupracujeme s řadou specialistů na dané odvětví. Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni a dbají zásad BOZP. Při realizaci zakázek používáme osvědčené a technologicke pracovní postupy.

Poradíme Vám také s možnostmi ohledně stavebních prvků, modernizace, chytrou domácností apod. Rádi Vám naceníme Vaši zakázku.

Mezi hlavní cíle společnosti patří:


 

Budeme se těšit na spolupráci. Za team CONSTRUCT CENTRUM s.r.o.

jednatel Vasyl Hasynets

KOMPLEXNÍ SLUŽBY
A ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Stavební firma CONSTRUCT CENTRUM se sídlem v Sepekově Zajišťuje a realizujeme veškeré stavební činnosti zahrnující kompletní výstavby, ale i rekonstrukce. Od vytvoření projektu až po samotnou realizaci či s ní spojenou inženýrskou činností. Vyšli jsme z kolektivu zkušených technických pracovníků.

Víme co děláme a kam směřujeme.